Populārākās dāvanu kartes vīrietim


Atrast piemērotu dāvanu vīrietim svētkos ne vienmēr ir tik vienkārši. Vīrieši mēdz būt vairāk praktiski un novērtē lietas, kas ir noderīgas. Taču bieži vien dāvanu idejas sāk trūkt. Katru gadu tomēr nedāvināsi vienas un tās pašas lietas, aizbildinoties ar to, ka noderēs. Tas sāk palikt garlaicīgi un paredzami, un neviens nevēlas saņemt tādu dāvanu. Tāpēc vislabākā dāvana ir ļaut vīrietim to sev izvēlēties pašam, uzdāvinot dāvanu karti.

Dāvanu karte ir universāla dāvana, ko var dāvināt gan mīļam ģimenes loceklim, gan tuvam draugam, gan arī darba kolēģim. Īsto un piemēroto sajūtu nodošana iespējama caur dāvanu kartes izvēli – tās var būt paredzētas relaksējošai atpūtai un aktīva laika pavadīšanai, kā arī praktiskiem un noderīgiem pirkumiem. 

Šajā rakstā lasi par to, kādas ir populārākās Dāvanu kartes vīrietim un smelies iedvesmu lieliskai dāvanai.

Izsmalcinātas vakariņas restorānā


Dāvanu karte restorānā ir lieliska dāvana gardēdim. Rīgā ir desmitiem restorānu, kas piemēroti jebkurai gaumei. Starp tiem noteikti atradīsi tādu restorānu, kurā vīrietis jutīsies kā mājās – gardi paēdis un atbrīvojies. Dāvināt restorānu dāvanu karti ir burvīga ideja, jo vīrietis sev līdzi varēs paņemt kādu sen nesatiktu draugu, savu mīļoto cilvēku vai, kas to lai zina, varbūt pašu dāvanas dāvinātāju. 

Restorāna apmeklējums jebkurā gadījumā ir patīkams process, jo tas ļauj atbrīvoties, izmēģināt jaunas garšas, apmeklēt jaunas vietas, atpūsties no gatavošanas un vienkārši baudīt.

Lai nav jālauza galva par to, kuru restorānu izvēlēties, uzticies profesionāļiem. 2019.gada apkopojumā restorānu nedēļā noteikti TOP 30 restorāni Latvijā.

Dāvanu karte iemīļotam hobijam


Dāvināt vīrietim dāvanu karti, kas saistīta ar viņa hobiju, ir vēl viena populāra dāvanas ideja. Tam ir vairāki iemesli – vīrietis sajūt no dāvinātāja atbalstu par savu vaļasprieku, gūst lielāku motivāciju ar to nodarboties, kā arī priecājas par iespēju attīstīt savu hobiju. 

Ja vīrieša hobijs iekļauj motosportu, tad piemērota būtu interneta veikala 4Speed Dāvanu karte motociklu entuziastam. Tā piedāvājumā ir viss nepieciešamais drošai un ērtai motosezonas baudīšanai – no lietus un vēja aizsargājoši apģērbi, bruņas, ķiveres, cimdi, zābaki, somas, stiprinājumi un citi moto aksesuāri. Tāpat 4Speed veikalā iespējams iegādāties rezerves daļas, veikt motociklu remontu, apkopi, kā arī nodot motociklu glabāšanā uz nesezonas periodu. 

Ja vīrietim patīk pavadīt savu brīvo laiku dabā makšķerējot vai nodarbojoties ar medīšanu, tad viņam noderēs Dāvanu karte medniekam. Veikalā ‘’Ieroči’’ iespējams iegādāties makšķeres, spiningus, ieročus un patronas, nažus un pirotehniku, kā arī dažādiem laika apstākļiem piemērotu apģērbu. Un labākais, ka visa šī izvēle nav jāveic tev, bet vīrietis pats izvēlēsies sev visvairāk nepieciešamo preci un būs laimīgs par dāvanu. 

Dāvanu karte motivācijai sportot


Aktīvs dzīvesveids manāmi uzlabo mūsu dzīves kvalitāti. Sportojot un ikdienā vairāk kustoties, sākam pamanīt ne vien fiziskās formas pārmaiņas, bet arī miegs kļūst ciešāks, stresa līmenis samazinās, rodas vairāk spēka un uzlabojas vispārīgā labsajūta. Ja zini vīrieti, kurš jau kādu laiku cenšas saņemties uzsākt aktīvāku dzīves veidu, taču nespēj saņemties spēku, viņam noderēs tāda dāvana, kas sniegs iedvesmu.

Dāvanu karte sporta pulksteņu veikalā ir lieliska dāvana vairākiem gadījumiem, taču galvenokārt sporta pulksteņi kalpo par noderīgu rīku savu aktivitāšu uzraudzīšanā. Piemēram, Garmin pulkstenis ir piemērots sabiedrotais treniņiem un ikdienas aktivitātēm, jo tas skaita noietos soļus, fiksē aktīvās minūtes, nosaka sirds ritmu un parūpējas par to, lai treniņi tiktu veikti vīrieša spējām atbilstoši un droši. Tāpat sporta pulksteņos ir funkcijas, kas skaita sadedzinātās kalorijas, nosaka stresa līmeni un miega kvalitāti. 

Visi iepriekš minētie rādītāji kalpo par lielisku rīku un motivācijas devu. Redzot savu progresu, motivācija un gribasspēks darīt vairāk pieaug. Tieši tāpēc tik daudzi sportisti ir iecienījuši sporta pulksteņus – jo tie patiešām strādā. Turklāt sporta pulksteņi ir pieejami arī elegantā dizainā, par ko vīrietis pārliecināsies pats, kad saņems dāvanu karti un izvēlēsies sev patīkamāko pulksteni.

Dāvanu karte atpūtai


Ikvienam ir nepieciešama atpūta – bieži vien tieši vīriešiem ir grūtāk to atzīt. Aizņemtajā ikdienā, kas pārpildīta ar darbiem un dažādiem pienākumiem, tas ir pavisam pašsaprotami. Galu galā, ja jau nav laika pievērsties sportošanai un aktīvai laika pavadīšanai, tad atpūta varētu šķist kā laika izšķērdība. Tomēr ir svarīgi saprast, ka tā nebūt nav. Atpūta ir nepieciešama un, iespējams, tieši tāpēc ar atpūtu saistītās dāvanu kartes ir ļoti populāras. Tās izrāda rūpes un aicina uz brīdi visu palikt malā un veltīt laiku sev.

Dāvanu karte SPA centrā ir īpaši piemērota dāvana relaksējošai atpūtai. Visticamāk vīrietis pats sev tādu nekad neiegādāsies. Taču, kad saņems šo dāvanu un tiks aizvests uz Siguldas Hotel Ezeri SPA kompleksu un beidzot iegūs pilnvērtīgu atpūtu, būs bezgala pateicīgs. Par patīkamajām sajūtām, atbrīvoto ķermeni, par mierīgo prātu un par iespēju izrauties no ikdienas un aizbraukt uz klusu vietu.

Atpūsties iespējams arī ceļojot. Lai arī ceļošana daudziem saistās ar plānošanu, saspringtu grafiku, cenšoties apskatīt visus pieejamos apskates objektus, par tovar parūpēties arī kāds cits. Tieši tas padarīs ceļojumu par priekpilnu piedzīvojumu un, pats galvenais, atpūtu! Dāvanu karte ceļojumam ir lieliska dāvana vīrietim, kas ļaus viņam tikai un vienīgi baudīt. Ceļojumu aģentūra parūpēsies par visu pārējo.

Atpūta dabā siltajā sezonas laikā bieži vien asociējas ar piknikiem un grilētu šašliku. Tādā gadījumā jauka un noderīga dāvana vīrietim varētu būt gaļas piegāde – iespēja izvēlēties svaigu liellopa gaļu vai cūkgaļu, kā arī jau gatavas marinādes u.c. produktus. Lai dāvana būtu vēl interesantāka, pievieno tai klāt kādu foršu recepti. Grila sezona būs izdevusies, ja atradīsi jubilāram arī šašlika marinādi.

Dāvanu karte izklaidei


Katram atpūta nozīmē ko citu. Zināms, ka videospēlēm arī piemīt spēja transportēt spēlētāju uz pavisam citu realitāti, sajust iepriekš nesajusto un piedzīvot ko jaunu. Arī izklaide ir atpūtas veids. Īpaši, ja iespējams sevi izklaidēt esot mājās, sēžot dīvānā pēc nogurdinošas darba dienas. Un, lai arī TV skatīšanās ir viena no relaksējošām pasīvajām darbībām, šoreiz runa iet par videospēlēm.

PlayStation ir zīmols, kas radījis četras spēļu konsoles un virkni citu produktu un digitālu pakalpojumu, kas pasaulē zināmi zem tāda paša nosaukuma. Šobrīd aktuālākā ir jaunākā konsole PlayStation 4. Spēļu konsolei bez pašām spēlēm būtu maza jēga, tādēļ visi lielākie video spēļu veidotāji steidz pielāgoties tendencēm. Interneta veikalā 707.lv ir pieejamas dažādas PS4 spēles. Droši vien visai grūti veikt riskanto izvēli un nopirkt jebkādu spēli, jo iespējams vīrietim tāda jau ir. Taču uzdāvināt dāvanu karti un ļaut viņam izvēlēties pašam, ar ko papildināt savu spēļu kolekciju – lieliska ideja! 

Dāvanu karte praktiskiem pirkumiem


Reizēm, kad aptrūkst dāvanu idejas, tomēr labākā dāvana ir praktiska dāvana. Īpaši tiem vīriešiem, kurus pārāk labi nepazīsti. Vai arī tajā gadījumā, kad ir pienākusi vīrieša dzimšanas diena, taču saproti, ka viņam jau ir viss nepieciešamais. Jāuzdāvina dāvana, taču skaidrs, ka vienīgi viņš pats zina, ko viņam vajag. Pārējiem no malas šķiet neiespējami izdomāt oriģinālas dāvanas ideju. Tad noder praktiskas dāvanas, kas tiks izmantotas ikdienā.

Dāvanu karte interneta veikalā 707.lv ir lieliska dāvana vīrietim. Veikalā ir milzu izvēle visdažādākajiem produktiem – preces automašīnas kopšanai, remontam un uzturēšanai, elektro tehnika un sadzīves tehnika, viss nepieciešamais mājai un dārzam, skolai un birojam, skaistumam un veselībai. Ja ir veikals, kurā ir viss, tad šis noteikti ir īstais. Turklāt veikalā pārstāvēts plašs zīmolu klāsts: Apple, Samsung, Philips, Dell, Acer, Sony, Canon, Nikon, PlayStation, Xbox, Beats u.c. pasaulē atzinīgi novērtēti zīmoli. 

Noderīga dāvana gan ikdienai, gan arī īpašiem notikumiem ir ērta ūdens pudele. Dāvanu karte ūdens pudelei ļaus vīrietim pašam izvēlēties sev piemērotāko ūdens pudeli. Piedāvājuma klāstā ir pudeles ikdienai, sportam, ceļojumiem un ofisam. Stikla, tērauda, plastmasas u.c. ūdens pudeles. 

Dāvanu karte darba instrumentiem būs jau specifiskāka dāvana, kas vīrietim ļaus izvēlēties sev darba instrumentus. Šī ir praktiska dāvana, ko noteikti novērtēs īstens mājas saimnieks, kurš pats visu var salabot, saskrūvēt, salīmēt un saremontēt. Šī dāvanu karte paredzēta vīrietim ar zelta rokām, kuram nudien noderēs savu jau esošo darba instrumentu lādes papildinājums. Tāpat šo dāvanu karti var pasniegt vīrietim, kurš tikko pārvācies uz jaunu dzīvokli vai māju – instrumenti noteikti noderēs. 

Satīna gultas veļa ir vēl viena praktiskas dāvanas ideja vīrietim. Miegā pavadām lielu daļu savas dzīves, tāpēc ir svarīgi parūpēties par maigu, patīkamu un kvalitatīvu gultas veļu. Ne katrs vīrietis aizdomājas par to, ka ir vērts gultas veļas pirkšanā ieguldīt lielāku summu, jo tas garantēs kvalitāti. Reizēm šādās lietās ir nepieciešams sievietes padoms, tāpēc šī dāvana noteikti ir lielisks veids, kā izpalīdzēt. 

Cerams, ka šīs Dāvanu idejas vīrietim ir noderīgas un esi atradis vīrietim piemēroto dāvanu karti. Lai veiksmīgs pirkums un izdevušies svētki! 

Comments